CRONOLIVE-RGB copy

Software voor het volledig beheer van
inschrijvingen en tijdregistratie op evenementen

 

Meer dan 890 deelnemers Nazomertocht (WC DE GRASHOPPERS) #Grashoppers #Zichem (ScherpenheuvelZichem) #Cronolive #Nazomertocht #Wandelen

Ongeveer 2 jaar geleden op Cronolive's Twitter

Services

  • e

    Inschrijven

    Online en dag inschrijvingen met B-EID, lidkaarten (koppelingen ledenbestanden van WSVL)
    Uitgebreide controle van het inschrijvingsformulier

    + Geen lege of onvolledige formulieren
    + Controle
     van de correcte adressen (postcodes van West Europa, straten in België)
    + Controle
     op geldige emailadressen
    + Controle op geldige geboortedatums

    Automatisch uitnodigingen per email versturen naar deelnemers.

    Deelnemers worden geinformeerd per email over de status van hun inschrijving (na inschrijving, betaling, toekennen startnummer)

    Afhandelen van de inkomende betalingen (CODA bestand, FORTIS, BELFIUS, KBC rekening uittreksels)

  • }

    Tracking/Tijdregistratie

    Registratie op verschillende controle punten

  • 4

    Rapportering

    Rapportering met exports naar Excell

    Statistieken voor organisatie (leeftijd, geslacht, disciplines, geografisch, …)

    Prestatie overzicht van de verschillende evenementen voor de deelnemers

  • V

    Getuigschriften

    Deelnemers kunnen hun getuigschrift van deelname downloaden, eventueel met tussentijden op de controlepunten

  • b

    Feedback

    Feedback van de deelnemers door online enquêtes

Kalender

Evenementen ondersteund door Cronolive

Datum Evenement Locatie Organisator
31/3/2020Voorjaarswandeling MolWSV MOL
1/4/20204e Woensdagtocht Wijchmaal (Peer)WANDEL MEE BRUEGHEL
1/4/20205e Marche printani\00E8re Bonneville (Andenne)LA CARACOLE ANDENNAISE
1/4/2020Rondom Aaigem Aaigem (Erpe-Mere)WSV DE KADEES AALST
2/4/2020Gerardustocht Oostham (Ham)BLIJF JONG GENEBOS
2/4/2020Hapkintocht - Kom op tegen Kanker KortemarkKREKETREKKERS KORTEMARK
3/4/2020Rondom Ruiselede RuiseledeWSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE
4/4/2020Marche de la Chinelle Franchimont (Philippeville)LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE
4/4/2020Marche des 2 Provinces GerpinnesLES BOTTINES DE GERPINNES
4/4/2020Blarentocht KoekelareWANDELCLUB KOEKELARE VZW
4/4/202046e Marche des Pingouins Bellaire (Beyne-Heusay)LES PINGOUINS DE BELLAIRE
4/4/2020Durmetocht WaasmunsterDURMESTAPPERS
4/4/202020e Bursitiatocht Burst (Erpe-Mere)WSV LAND VAN RHODE
4/4/202023e Friekietocht GavereKONINKLIJKE FUSIE CLUB GAVERE-ASPER
4/4/202042e Lentetocht TervurenWSV TERVUREN BOS
4/4/2020Holventocht OverpeltDE BOKKENRIJDERS
4/4/2020Marathonwandeling KasterleeVZW DE POMPOENSTAPPERS
5/4/202026e Lentetocht - Promotocht Sint-Eloois-Winkel (Ledegem)DE WINKELSE STAPPERS
5/4/20207. VGDS Verbandswanderung Burg-ReulandVOLKSPORTVERBAND DES GEBIETES DEUTSCHER SPRACHE IN BELGIEN
5/4/2020Lentewandeling Kalkense Meersen Kalken (Laarne)VZW EQUICURA
5/4/202036e Perswandeling VorselaarHERENTALSE WANDELCLUB
5/4/2020Marche des 2 Provinces GerpinnesLES BOTTINES DE GERPINNES
5/4/202046e Marche des Pingouins Bellaire (Beyne-Heusay)LES PINGOUINS DE BELLAIRE
5/4/2020Lattenklieverstocht Sint-Joris (Beernem)WANDELCLUB BEERNEM VZW
5/4/2020Bloesemtocht HoeseltVITALES
5/4/2020Sint-Engelbertustocht Deurne (Diest)WTC SPORTON DEURNE-DIEST
5/4/2020Leudelange Wanderung Leudelange TR\00CBPPELFR\00CBNN LEIDELENG
5/4/2020Den Ouwen Uil Tochten - Walk 2 Gether-tocht EssenWANDELCLUB DE ST JANSSTAPPERS
5/4/202037e Crackstochten MeiseWANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM
5/4/2020Dwars door de Frontstreek IeperWANDELCLUB 'NOOIT MOE BOEZINGE' VZW
6/4/2020Rondom Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke (Staden)SPORTKRING OOSTNIEUWKERKE
6/4/2020Lentetocht DiepenbeekWSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK
7/4/2020Lentekriebeltocht MiddelkerkeVZW WANDELKLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE
7/4/2020Lentetocht Betekom (Begijnendijk)DE BOLLEKENS
7/4/2020Eindetocht Heppen (Leopoldsburg)W.S.V. DE KAMPSE WANDELAARS
7/4/2020Marche Provinciale - Escapade philanthropique Reumonjoie Malonne (Namur)COMIT\00C9 PROVINCIAL DE NAMUR
8/4/2020Voorjaarstocht Uikhoven (Maasmechelen)DE HEIKREKELS
8/4/2020Godelievetocht RoeselareGITSE WANDELCLUB 'VOETJE VOOR VOETJE'
8/4/20202e Midweek Paastocht Munkzwalm (Zwalm)OP STAP ZWALM
8/4/2020Euraudax Gent BuggenhoutEURAUDAX BELGIE
9/4/2020Jachthaventocht NieuwpoortWTC NIEUWPOORT
9/4/2020Midweektocht IPA Belgi\00EB Drongen (Gent)WANDELCLUB IPA BELGIE
9/4/2020Paastocht Minderhout (Hoogstraten)KVG HOOGSTRATEN
9/4/2020Lentetocht Oevel (Westerlo)WSC DE BLAUWVOET
10/4/2020Mortier - Ster - Mortier Mortier (Bl\00E9gny)MORTIER C'EST L'PIED
11/4/202041e Marche Internationale de Waremme WaremmeLES AMIS DU TUMULUS
11/4/202028e Tongenslijperstocht Denderbelle (Lebbeke)WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE
11/4/2020Kapellekenstocht Eksel (Hechtel-Eksel)DE ANJERTRIPPERS
11/4/2020Marche des Croustillons Mortier (Bl\00E9gny)MORTIER C'EST L'PIED
11/4/2020Marche du printemps Gentinnes (Chastre)LES SPARTIATES DE GEMBLOUX ASBL
11/4/2020Skobiaktocht ArdooieDE SPARTASTAPPERS ARDOOIE
11/4/2020Lentetocht Eigenbilzen (Bilzen)W.S.V EUREK@
11/4/20203e Marche de la Pierre Bleue Braine-le-ComteLE COQ D'OR ECAUSSINNOIS
11/4/2020Lentetocht MechelenDE VAARTLANDSTAPPERS
11/4/2020Zevenbundertocht Nukerke (Maarkedal)WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE
12/4/202040e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht Broechem (Ranst)WSV DE RANSTUILEN
12/4/2020Herkenrodetocht Kuringen (Hasselt)DE RAKKERS
12/4/20207e Vlaanderens Mooiste BrakelEVERBEEKSE WANDELTOCHTEN VZW
12/4/202036e Reynaerttocht ZeleReynaertstappers VZW
12/4/202020e Stekseltocht Moorsele (Wevelgem)DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE
12/4/202018e Kunsttocht Machelen (Zulte)WND DE NATUURVRIENDEN DEINZE
12/4/202019e Old-Time-wandeltocht Winksele (Herent)WANDELCLUB OLD TIME STAPPERS
12/4/2020Marche du Pays des Carri\00E8res Ollignies (Lessines)LES VAILLANTS ACRENOIS
12/4/20206e Kleiputtentocht BoomWSV SCHORRESTAPPERS
12/4/202041e Marche Internationale de Waremme WaremmeLES AMIS DU TUMULUS
12/4/202030e Hoppelandtocht PoperingeDE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE
12/4/2020Paastocht Molenbeersel (Kinrooi)SPORT + KINROOI
12/4/202033e Marche de la Molign\00E9e Den\00E9e (Anh\00E9e)LES DJ\00C2LES D'ANH\00C9E ASBL
13/4/2020Marche du Lundi de P\00E2ques Cour-sur-Heure (Ham-sur-Heure-Nalinnes)LES TRA\00CENE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE
13/4/202051e Paastochten BornemWANDELCLUB KADEE BORNEM
13/4/202045e Houtlandtocht OostkampGODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW
13/4/2020Lentetocht Sint-Lambrechts-Herk (Hasselt)TERUG OP STAP POST
13/4/20203. Paula Thunus-Masson Erinnerungswanderung Elsenborn (B\00FCtgenbach)WANDERFALKEN WEYWERTZ
13/4/2020Kemmelbergtocht Kemmel (Heuvelland)HEUVELLANDSTAPPERS
13/4/202028e W.A.K.-tocht EvergemWAK (WANDELCLUB AL KONTENT)
13/4/2020OSTERMONTAGWANDERUNG Eischen\00C4ISCHDALL FLITZER \00C4ISCHEN
13/4/2020Lentetocht tussen Lane en Dijle Ottenburg (Huldenberg)IJSETRIPPERS
13/4/202025e Marche de P\00E2ques La HulpeLES AMIS DE L'ARGENTINE
13/4/202040e Paastocht LommelMILIEU 2000
13/4/202030e Marche du Struviaux - M\00E9morial Daniel Chardon GesvesLES SANGLIERS DU SAMSON
13/4/2020Muziekbostocht RonseDE CHATONS RONSE
13/4/202029e Paaswandeling - Euregio Marching Trophy 's Gravenvoeren (Voeren)BERG EN BOS WANDELAARS
14/4/2020Ijzerbroekentocht Reninge (Lo-Reninge)De Ijzerstappers
14/4/2020Sonnistocht Houthalen-HelchterenSAMEN UIT SAMEN THUIS
15/4/2020Mittwochwanderung GilsdorfWANDERFRENN LA S\00DBRE
15/4/2020Bloesemwandeltocht WellenWELLENSE BOKKERIJDERS
15/4/2020Marche des Bourgeons OupeyeLA GODASSE OUPEYE
15/4/2020Stichting Delacroixtochten Hakendover (Tienen)TRIP-TRAP KUMTICH VZW
15/4/2020Pannenkoek Mikado Midweekwandeling ZottegemWSV EGMONT ZOTTEGEM
16/4/202026e August De Maeretocht TorhoutWSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT
16/4/202018e Linietochten StekeneWANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE
16/4/2020Ghellincktocht Petegem-aan-de-Schelde (Wortegem-Petegem)WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM PETEGEM
16/4/2020Paastocht ZoerselWSV DE NATUURVRIENDEN - ZOERSEL VZW
17/4/2020Buencamino Lentewandeling in het kader van de Week van de Zee De PanneBUENCAMINO VZW STEP FORWARD
17/4/2020Leietocht Lauwe (Menen)DE 12 UREN VAN LAUWE
18/4/2020Boshyacintenpracht rondom Mazenzele Mazenzele (Opwijk)WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK
18/4/202047e Marche internationale W\00E9pion (Namur)WALLONIA - NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE
18/4/202019e Panorama - Bloesemtocht Gelrode (Aarschot)Wsc Langdorp vzw
18/4/2020Lentetocht Meeuwen (Meeuwen-Gruitrode)DONDERSLAGTRIPPERS
18/4/2020Tweedaagse Maria ter Heide - Walk 2 Gether-tocht BrasschaatMERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW
18/4/2020Euraudax Lede JetteEURAUDAX BELGIE
18/4/202046e Marche des Gais Lurons Melen (Soumagne)LES GAIS LURONS - MELEN
18/4/202027e LAKOSTA-tocht StadenWSV COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN
18/4/202011e Wandelen met Prins Karel en Ensor OostendeWSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW
18/4/2020Meetjesland\2026 maak het mee - 15e Bloesemtocht Boekhoute (Assenede)De Trekvogels Boekhoute vzw
18/4/202031e Marche de la Hunelle Ladeuze (Chi\00E8vres)LE ROITELET
18/4/2020Koppenbergtocht Melden (Oudenaarde)HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE
18/4/202042e Grande Marche Internationale StavelotSTAVELOT MARCHE CLUB ASBL
19/4/2020Mattentaarttochten - Priortrofee GeraardsbergenPADSTAPPERS GERAARDSBERGEN
19/4/202035e Lippeloboswandeling Lippelo (Sint-Amands)WVK PUURS HOME
19/4/202023e Kolisbostocht Neerpelt (Pelt)DOMMELTRIPPERS
19/4/2020Linger Wanderung LingerL\00C9NGER TRAPPER LINGER ASBL
19/4/2020Marche du Printemps - Lentetocht Auderghem (Oudergem)LA BRUEGELIENNE
19/4/2020Zoni\00EBnmarsklanken Watermaal-BosvoordeVZW GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN
19/4/2020Meetkerkse Moerentocht Meetkerke (Zuienkerke)SPORTRAAD ZUIENKERKE VZW
19/4/2020Aspergedabberstocht Werchter (Rotselaar)WK WERCHTER VZW
19/4/2020Tweedaagse Maria ter Heide BrasschaatMERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW
19/4/202046e Marche des Gais Lurons Melen (Soumagne)LES GAIS LURONS - MELEN
19/4/202042e Grande Marche Internationale StavelotSTAVELOT MARCHE CLUB ASBL
19/4/2020Euraudax Kapellen WuustwezelEURAUDAX BELGIE
19/4/20204e Marche de printemps Gelbress\00E9e (Namur)LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN ASBL
19/4/20203e Bossentocht Geluveld (Zonnebeke)Drevestappers Zonnebeke
19/4/2020Plattelandstocht TieltWATEWYSTAPPERS
19/4/202047e Marche Internationale du Pays Vert AthLES AMIS DE LA NATURE ATH ASBL
19/4/2020Kommiezentocht De Klinge (Sint-Gillis-Waas)WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS
20/4/2020Voorjaarstocht HasseltWSV DE TROTTERS VZW
21/4/2020Aviflorawandeltocht IngelmunsterAVIFLORASTAPPERS
22/4/2020Nielertocht Niel-bij-As (As)DE HEIKABOUTERS
23/4/2020Aprilse grillen Kuringen (Hasselt)DE DRAGONDERS
23/4/2020Bloesemtocht Kapellen (Glabbeek)TOEKERS BUNSBEEK
23/4/202018e Kiliaanwandeling DuffelWSV NETELAND DUFFEL VZW
23/4/2020Mars van het Elfde Kuringen (Hasselt)DE DRAGONDERS
24/4/202024-uur van Oostburg OostburgW.V. VOOR DE WIND
24/4/2020Door 't Land van Pierlala Ursel (Knesselare)Wsv De Lachende Wandelaars Aalter vzw
25/4/2020Marche de jour - M\00E9morial Anne-Marie Lizin Tihange (Huy)MARCHEURS DU CH\00C2TEAU VERT DE HUY
25/4/20207e Pekkerstocht IzegemWSV DE BRIGANDTROTTERS
25/4/2020Internationale 60 km van Merchtem Brussegem (Merchtem)DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM
25/4/202032e Parel van Groot-Jabbeke Zerkegem (Jabbeke)DE RUSTIGE BOS-STAPPERS JABBEKE
25/4/2020Euraudax Kapellen KapellenEURAUDAX BELGIE
25/4/202035e Marche du Porte-Bonheur Longvilly (Bastogne)LES HIRONDELLES LONGVILLY
25/4/2020Marche des Bois Leval-TrahegniesLES TATANES AIL\00C9ES EPINOIS
25/4/2020De Blankaarttocht Woumen (Diksmuide)WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN
25/4/20203e Lentewandeling De Kepper KruisemWANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS
25/4/2020Natuurwandeling Dilsen-StokkemPOSTWANDELCLUB DILSEN VZW
25/4/202027e Noordwest-Brabantse Heuvelstocht Brussegem (Merchtem)DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM
25/4/2020De Molse 60 MolDe Molse 60
25/4/202028e Bloesem- en Pannenkoekentocht Rummen (Geetbets)WSV HORIZON DONK
25/4/20202e Marche des 7 Etoiles Tamines (Sambreville)LES KANGOUROUS DE FALISOLLE
25/4/202024-uur van Oostburg OostburgW.V. VOOR DE WIND
25/4/2020Husdinetocht DestelbergenPOSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE
26/4/20207e Marche de printemps Chevetogne (Ciney)LES FOUGNANS
26/4/202044e Marche Internationale des Vert et Blanc LimbourgCERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT
26/4/2020Marche de la Saint-Georges Archennes (Grez-Doiceau)AMICALE MARCHEURS IND\00C9PENDANTS
26/4/2020Marche des Deux Luxembourgs MartelangeMARCHEURS DE LA HAUTE-S\00DBRE - MARTELANGE
26/4/2020VLAANDEREN WANDELT AsseWSVL Federatieleden
26/4/202044e Marche des Fronti\00E8res Solre-sur-Sambre (Erquelinnes)LES GRATTE-PAV\00C9S
26/4/2020VLAANDEREN WANDELT KoksijdeWSVL Federatieleden
26/4/2020VLAANDEREN WANDELT Challenge KoksijdeWSVL Federatieleden
27/4/2020Lentetocht Aalst (Sint-Truiden)AVIAT

Organisaties

Maakt u al gebruik van Cronolive

Ga dan naar deze pagina om in te loggen.

Downloads

Download onze software

Download de ‘Offline inschrijvingen’ module 2.0

Contact

Stuur een bericht

Naam

E-mail

Onderwerp

Bericht

Contact Info

  • Veldkant 31, 2550 Kontich
  • +32 (0)478.58 46 13
  • cronolive@cronos.be